Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder MARY kosmetické zrcátko závěsné, LED, Ø 130mm, chrom 03112000
Kód: 122986Detailní popis produktu
- Z jedné strany 3x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 4x AA baterie (nejsou součástí balení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170350 |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 290 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 415 mm |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956170350 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
