Sapho Bidetová sprška kulatá, měď mat BS616PG
Kód: 118690Související produkty
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913135644 |
| Barva: | Měď mat |
| Šířka: | 23 mm |
| Výška: | 113 mm |
| Hloubka: | 59 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913135644 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
