Sapho CREST konzole s policí, 39,5x45x21,7cm, bílá mat AR502
Kód: 27107Související produkty
Detailní popis produktu
Konstrukce: lakovaná ocel, polička: lamino tl. 12 mm, bílá mat.
Upevňovací šrouby jsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 8590913892356 |
| Barva: | Bílá mat |
| Šířka: | 395 mm |
| Výška: | 450 mm |
| Hloubka: | 217 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 39,5x45x21,7 |
| Materiál: | MDF/lamino;Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913892356 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
