Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho OASIS keramické umyvadlo volně stojící ø 40x89cm, siena AS408-42
Kód: 114773Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 15.15 kg |
| EAN: | 8590913135996 |
| Průměr: | 400 mm |
| Barva: | Modrá |
| Šířka: | 400 mm |
| Výška: | 895 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Balení: | 3 ks |
| Rozměr: | 40x89,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Na postavení |
| Instalace: | K postavení |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913135996 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
