Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Sapho Zásobník na tampony a vložky, nerez, růžová XP610P
Kód: 114709Detailní popis produktu
Kapacita zásobníku je 25-30 ks vložek a 100 ks tamponů obvyklé velikosti po jednotlivých kusech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.425 kg |
| EAN: | 8590913144400 |
| Barva: | Červená/Růžová |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 226 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 220x226x95 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Sapho |
| EAN: | 8590913144400 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
