Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Taška na nářadí Procraft BG600 | BG600
Kód: 121079Detailní popis produktu
Taška na nářadí Procraft BG600 je určena k ukládání a přenášení elektro nářadí. Pevná a odolná tkanina zvyšuje živostnost a odolnost vůči opotřebení. Nepromokavá brašna udržuje nářadí v suchu a čistotě. Velký úložný prostor pojme několik kusů ručního elektrického nářadí. Dva horní ergonomické úchopy usnadňují manipulaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 6973934256901 |
| Rozměry: | 70x31x32 cm |
| Nosnost, kg: | 20 |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934256901 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
